Kteří papoušci mohou být spolu?

Chovat různé druhy papoušků pohromadě může být složité. Nejlepší volbou jsou mírumilovné druhy, jako jsou andulky, korely, papoušci mniší, pyrurové nebo lorikulové. Tyto druhy papoušků se mezi sebou dobře snáší a mohou být spolu v jedné kleci.

Andulky jsou velmi klidní ptáci, kteří se dobře snáší s ostatními druhy papoušků. Jsou velmi inteligentní a dobře se učí novým věcem. Andulky jsou také velmi milé a přátelské, což je důvod, proč jsou oblíbené mezi chovateli.

Korely jsou dalším druhem papouška, který se dobře snáší s ostatními druhy. Jsou velmi inteligentní a dobře se učí novým věcem. Korely jsou také velmi přátelské a hravé, což je důvod, proč jsou oblíbené mezi chovateli.

Papoušci mniší jsou velmi inteligentní a zábavní ptáci. Jsou velmi přátelští a dobře se snáší s ostatními druhy papoušků. Papoušci mniší jsou také velmi milí a hraví, což je důvod, proč jsou oblíbení mezi chovateli.

Pyrurové a lorikulové jsou další druhy papoušků, které se dobře snáší s ostatními druhy. Pyrurové jsou velmi inteligentní a dobře se učí novým věcem. Lorikulové jsou také velmi inteligentní a dobře se učí novým věcem. Oba druhy jsou velmi přátelské a hravé, což je důvod, proč jsou oblíbené mezi chovateli.

Na druhé straně jsou druhy papoušků, které se s ostatními druhy nesnesou. Mezi tyto druhy patří loriové, papoušíci, amazónci, kakadu nebo ara. Tyto druhy papoušků jsou velmi agresivní a mohou být nebezpeční pro ostatní druhy papoušků. Proto je lepší je chovat odděleně.

Chovat různé druhy papoušků pohromadě může být složité. Nejlépe se jeví mírumilovné druhy, jako jsou andulky, korely, papoušci mniší, pyrurové nebo lorikulové. Na druhé straně se s ostatními druhy papoušků nesnesou například loriové, papoušíci, amazónci, kakadu nebo ara. Chovatelé by se měli ujistit, že vybírají správné druhy papoušků, aby mohli být spolu v jedné kleci.

Napsat komentář