Proč se andulka třese?

Proč se andulka třese?

Chování, které popisuješ u své andulky, určitě není normální. Třes je obvykle příznakem stresu nebo nemoci. Samotný třes není příznakem konkrétního onemocnění, ale může být způsoben několika faktory.

Nejdříve je důležité zjistit, zda je andulka ve stresu. Stres může být způsoben novým prostředím, novými lidmi nebo novými zvířaty. Andulky jsou velmi citlivé na změny a mohou se třást, pokud jsou vystaveny stresu.

Dalším důležitým faktorem je teplota. Nepíšeš, kde máš umístěnou klec. Je důležité, aby byla na klidném místě, kde je stálá teplota a hlavně není průvan – na to jsou andulky hodně citlivé a mohou se třást zimou.

Pokud se andulka stále třese, může to být způsobeno i nedostatkem vitamínů nebo minerálů. Je důležité, aby andulka dostávala dostatek vitamínů a minerálů, aby byla zdravá. Pokud je andulka ve špatném zdravotním stavu, může se třást.

Pokud se andulka stále třese, měl bys ji co nejdříve navštívit veterináře. Veterinář bude schopen určit příčinu třesu a doporučit léčbu. Může také posoudit, zda je andulka ve stresu nebo má nedostatek vitamínů a minerálů.

Třes je obvykle příznakem stresu nebo nemoci. Pokud se andulka stále třese, je důležité zjistit příčinu a navštívit veterináře. Veterinář bude schopen posoudit zdravotní stav andulky a doporučit léčbu. Je také důležité, aby andulka měla dostatek vitamínů a minerálů a byla umístěna na klidném místě bez průvanu.

Napsat komentář